Jak vyfotit skvělé fotky přírody či lidí aniž bychom museli číst složité návody a trávit týdny na fotokurzech?

Je tu nový online kurz
Toto zvládne každý!

Koupil jsem si nový foťák nebo mám už skvělý foťák, ale fotím stále jen na automat. 🙁
Lákají mě profi režimy, ale nevím, jak na to.
Připadá mi, že návod k foťáku je psaný čínsky!

Ve vyšperkovaném on-line kurzu Tlačítko po tlačítku se naučím přesně to, co fotografy dělí od cvakálků. Můj foťák bude totiž neustále zapnutý a v akci. Na kurzu se o mě postará zkušený fotograf a učitel Honza Kováč, kterému záleží především na tom, abych se naučil to, co se naučit chci.

Úplně polopatě mi Honza vysvětlí základní pravidla fotky tak, že si je prý zapamatuji na celý život. Čeká mě spousta praktických tipů a triků, abych ihned po kurzu mohl dělat zásadně lepší obrázky. Vše mi Honza ukáže na krásné modelce Vindy Krejčí:

Honza Kováč je profesionální fotograf a učitel, zakladatel Mojefotoškola a autor nejoblíbenějšího kurzu pro začátečníky Tlačítko po tlačítku, který převedl nyní do online podoby. Za 10 let naučil fotit foťákem již více než 3000 fotografů a více než 4000 fotografů mobilním telefonem. Navíc všechny jeho lekce jsou natočeny zvlášť pro všechny nejznámější značky fotoaparátů - Canon, Nikon, Fujifilm, Sony, Olympus a Panasonic.

BONUSY V HODNOTĚ 2 680 kč, které najdu v kurzu:

1.  45 min. kurz základních úprav v programu Photoshop v hodnotě 950 Kč.
2. 45 min. kurz základních úprav v programu Lightroom v hodnotě 950 Kč.
3. E-book Perfektní póza ve fotografii v hodnotě 380 Kč.
4. Slevový poukaz 400 kč na foto trénink do Ostravy, Prahy nebo Brna

CENA KURZU:

PLNÁ CENA KURZU:  2 870 Kč
 BONUSY:                    2 680 Kč

KURZ + BONUSY:      5 460 Kč

CENA DNES V AKCI:

5 460 Kč

1 487 Kč

1. A 2. MODUL JE JIŽ K DISPOZICI – ZÁKLADY FOCENÍ, EXPOZICE A OSTŘENÍ, KOMPOZICE, HLOUBKA OSTROSTI, FOCENÍ SPORTU A POHYBU
3. MODUL – DATUM VYDÁNÍ 20.12.

Kurz je určen jen pro mou potřebu (kupuji si tedy jednu licenci), ale mohu si jej přehrávat ve svém počítači i v mobilu.
Pokud se mi kurz nebude líbit, mám 30 dní na to, abych požádal o vrácení peněz a oni mi je bez mrknutí oka vrátí v plné výši.

Co říkají o Honzovi a kurzech jeho studenti?

Nabídka končí za

01 : 17 : 59 : 37

Získejte svůj kurz hned teď!

Krok 1:
Krok 2:
Doručovací údaje
Krok 3:
Platební informace
Produkt Cena Množství
1 487,00 Kč
Zvolte produkt - xx Kč:
xx Kč

Má gumových podobná nepřítel s podíval, mým dělá vy mládě aktivace objeven, v ruky tedy nebe sama cestu. Barvité pravděpodobně zmražených poslouchá vládců zbavena byli, to všehoweiler obsahu zastupujete prací v vysvětlil s jízdu jiná dál, dva kontakt testům, kdo jen projížďku osmi nad.

Zvolte produkt - xx Kč:
xx Kč

Shrnutí objednávky
Produkt Cena
Název produktu bude doplněn automaticky xxx
Cena celkem xxx